Aurora Gaming представила двох нових гравців
Китайський клуб Vici Gaming на своїй сторінці у Weibo повідомив, що малайзійський хардлейнер Чанг Ws Вей Шен залишив команду та приєднався до Aurora Gaming. Організація подякувала гравцю й побажала йому успіхів у новому колективі.
З моменту приєднання Ws стабільно викладався на тренуваннях і змаганнях, демонструючи професійне ставлення. Ми щиро дякуємо Ws за його самовіддану роботу та сподіваємося, що він і надалі сяятиме у новій команді.
Ws приєднався до Vici Gaming 6 жовтня 2025 року, коли клуб представив повністю новий склад. За цей час єдиним результатом команди стало 9-11 місце на FISSURE PLAYGROUND 2.
Раніше гравець протягом двох років виступав за Talon Esports, де команда регулярно демонструвала хороші результати: третє місце на DreamLeague Season 26, 9-12 місце на Esports World Cup 2025, чемпіонство на MESA Invitational 2024, а також стабільну участь у турнірах рівня тір-1.

Другим гравцем нового складу став Олег kaori Медведок, який нещодавно виступав за MOUZ у якості заміни та разом із командою став чемпіоном PGL Wallachia Season 6, обігравши Team Spirit у гранд-фіналі.
Нагадаємо, що вчора Aurora Gaming втратила двох гравців і для участі у відбіркових команді потрібно було терміново підписати нових виконавців. Наступними матчами для оновленого колективу стануть кваліфікації на ESL One Birmingham 2026, які проходитимуть з 12.01.2026 по 20.01.2026.
- ЄгорNightfallГригоренко
- РафліMikotoФатур Рахман
- ЧангWsВей Шенг
- МирославMiraКолпаков
- ОлегkaoriМедведок
Раніше Cyberscore повідомив, що колишній гравець OG оголосив про пошук команди.

CyberScore









