NAVI Junior залишила закриту кваліфікацію на DreamLeague Season 24

Турніри
Вчора
Час для читання: 2 хв.

NAVI Junior залишила закриту кваліфікацію на DreamLeague Season 24 для Західної Європи, зазнавши поразки від OG. Матч закінчився з рахунком 2-1.

Команди розмінялися першими двома мапами, показавши однаковий рівень гри. Варто зазначити, що обидві гри закінчилися за 45 хвилин, а рахунок по вбивствам на першій склав 20-20. Остання гра завершилась за 24 хвилини.

Перша карта пішла в скарбничку OG. На другій - перемога дісталася NAVI Junior. На вирішальній мапі юніорська команда NAVI не впоралася з натиском і припустилася багатьох помилок. OG отримала перевагу в 11 тисяч золота на 17-й хвилині, а ще через 7 хвилин завершила гру на свою користь.

Таким чином, команда Себастьяна Ceb Дебса зіграє з Palianytsia у вирішальному матчі за другий слот від регіону для виходу в основну стадію турніру. Нагадаємо, що перший слот дістався AVULUS.