Elite League 2024: kev і Nouns покинули турнір

Турніри
03.04.2024
Час для читання: 4 хв.

Китайський колектив kev програв серію проти Aurora Gaming у рамках швейцарського етапу Elite League 2024, це стало 4-ю поразкою команди і тепер вона залишає турнір. Також сьогодні вилетіла Nouns, команда зазнала поразки від Virtus.pro і теж залишає турнір.

За час перебування на Elite League 2024 kev вдалося перемогти тільки в одному матчі, це була серія проти 9Pandas, які теж нещодавно покинули турнір. Ігри проти Nouns, PSG.Quest і Aurora Gaming китайська команда програла в суху.

У вирішальному для kev матчі противник просто виявився сильнішим. Aurora Gaming впевнено забрала першу карту за 36 хвилин із загальним рахунком 14-33. На другій карті команда тільки закріпила перевагу, завершивши її за 31 хвилину і з перевагою за нетворсом у 23 тисячі.

Kev посіла 20-22 місце і забрала з призового фонду 10 тисяч доларів. Це був перший турнір для команди, до цього вони брали участь лише у відбіркових, потрапляння на Elite League 2024 виявилося їхнім найвищим результатом.

Поточний склад kev:

• Джин flyfly Чжі
  • Ні ButterflyEffect Вейцзе
  • Рен old eLeVeN Янфен
  • Рен imitator Чен
  • Лі Undyne_ Кванченг

За час турніру Nouns змогла здобути лише одну перемогу: у матчі проти kev, який завершився з рахунком 2-0. Далі на команду чекала серія поразок проти OG, PSG.Quest і Virtus.pro.

У вирішальній для Nouns серії проти VP перша карта тривала понад 90 хвилин, команди займалися перетягуванням каната, і Virtus.pro все ж таки вийшла переможцем, закінчивши гру з перевагою за нетворсом у майже 60 тисяч. На другій карті Nouns , які вже видихнулися, швидко програли гру із загальним рахунком 31-19.

Поточний склад Nouns:

• Юма Yuma Ланглет
  • Філіп Copy Бюлер
  • Ніколас Gunnar Лопес
  • Родріго Lelis Леліс  Сантос
  • Таль Fly Аізік

Elite League 2024 - онлайн турнір, який стане першим у серії Elite League. Організатори івенту - Fissure і ESB. Турнір відбуватиметься з 31 березня до 15 квітня, у ньому візьмуть участь 24 команди, які розіграють призовий фонд в 1 мільйон доларів.

Як раніше повідомляв Cyberscore.live, було підбито підсумки третього ігрового дня Elite League 2024.